Nowe wydanie Do gwiazd

1 min czytania
Już 14 września tego roku możemy się spodziewać nowego wydania serii Skyward. Wydawnictwo Zysk postanowiło zrobić fanom Sandersona niespodziankę, wydając pierwszy tom serii Skyward – Do gwiazd – w twardej oprawie i w nowej szacie graficznej.

🌟🌟🌟

 

Tytuł polski: Do gwiazd
Seria: Skyward
Tom: I
Wydanie: II
Ilość stron: 606
Oprawa: twarda
Tłumacz: Zbigniew Królicki
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Następny tom: Wśród gwiazd

Planowana data premiery: 14 Września 2021 📖

Pasjonująca opowieść o nieustraszonej dziewczynie, która chce zostać pilotem myśliwca w czasach najazdu ludzkości przez okrutną rasę obcych.

Świat Spensy jest atakowany od setek lat. Obcy zwani Krellami przypuszczają jeden powietrzny atak za drugim, prowadząc niekończącą się kampanię, której celem jest zagłada ludzkości. Jedyną obroną przed nimi są eskadry myśliwców walczące z wrogiem w przestworzach. Piloci są bohaterami niedobitków ludzkiej rasy.

Spensa zawsze marzyła, że zostanie jedną z nich, że będzie latać i dowiedzie swojej odwagi. Jednak ciąży na niej niesława jej ojca – zestrzelonego przed wieloma laty pilota, który nieoczekiwanie zdezerterował, praktycznie przekreślając szanse Spensy na przyjęcie do szkoły pilotów.

Ludzie nigdy nie pozwolą Spensie zapomnieć o tym, co zrobił jej ojciec, lecz ona mimo to postanowiła latać. A Krelle właśnie to umożliwili. Podwoili liczebność swojej powietrznej armady, jeszcze bardziej zagrażając światu Spensy. Rozpaczliwa walka ludzkości o przetrwanie pozwoli spełnić jej marzenie życia…

„Powieść Do Gwiazd to przygoda, której nie chcecie przegapić. Wszystkim miłośnikom fantastyki spodoba się ten niezwykły melanż space opery i przygodowej SF, ukazujący, jak Spensa uczy się, co oznacza prawdziwa odwaga”.

Opis Wydawcy
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnio w kategorii - Zapowiedzi/Nowości