W&W 4 aktualizacja + wyniki ankiety Leatherbound

1 min czytania

W tym tygodniu Brandon zaczął od omówienia ankiety z zeszłego tygodnia. Przypominamy że ankieta dotyczyła książek w skórzanych oprawach (link). Razem z Isaakiem zastanawiali się w jaki sposób sprowadzić do magazynów egzemplarze tych książek bez autografów, a po drugie jak przygotować listę oczekujących na książki. Sanderson podziękował za tą właśnie sugestię od czytelników aby przygotować takie listy oczekujących i był zdziwiony że sami o tym nie pomyśleli. Przyznał, że całe przedsięwzięcie może być trudne pod względem logistycznym. Najprawdopodobniej zostanie przygotowana tego typu lista, na którą będzie można się zapisać przez maila. Gdy książki w skórzanych oprawach będą dostępne na magazynie, osoby zarejestrowane otrzymają je jako pierwsze. To wersja tylko dla egzemplarzy z autografami.

W przypadku niepodpisanych książek będą się starali aby po prostu mieć cały czas zapas na magazynie i wysyłać je na bieżąco. Proces ten może potrwać około sześciu miesięcy, ponieważ tyle czasu zajmuje drukowanie i oprawianie książek. Być może ostatecznie uda się na tyle zapełnić magazyn, aby niepodpisane egzemplarze były dostępne 'od ręki’ dla każdego.

Sanderson przyznał że w zeszłym tygodniu skupiał się bardziej na pracy nad nowelką Redawn z serii Skyward, a odstawił na bok serię Waxa i Waynea. W tym tygodniu nadrobił jednak zaległości i książka osiągnęła już 56%. Przyznał że planuje zakończyć pisanie jej w pierwszym tygodniu sierpnia. Po poprawkach zacznie pracę nad Skyward 4, czyli ostatnim tomem tej serii. Na samym końcu powiedział że planuje wyjazd na JordanCon w Atlancie w połowie lipca. Przyznał że będzie to najprawdopodobniej jego jedyna podróż w tym roku.


Artykuł źródłowy – klik
0 0 głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnio w kategorii - Weekly update