Wax i Wayne 4 i ankieta leatherbound

1 min czytania

Brandon zaczął od aktualizacji 4 tomu Wax i Wayna, który osiągnął już 50% czyli połowę książki. Musiał zrobić wolne w pisaniu na jeden tydzień, aby zająć się innym projektem. Co za tym idzie planowane zakończenie szkicu tomu czwartego przesunęło się na 7 sierpnia.
Brandon w tym tygodniu chciałby się dowiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych kupnem książek w skórzanej oprawie bez jego autografu. Jak sam przyznał podpisywanie egzemplarzy leatherbound zajmuje bardzo dużo czasu, robi to podczas transmisji na żywo, i podczas podcastów. Ale to i tak długotrwały proces i czytelnicy pytają go czy jest możliwość kupienia takiej książki bezpośrednio przez internet, ale bez autografu. W tym momencie, nawet gdy mają niewielki zapas takich książek, momentalnie wyprzedają się z magazynów, bo wszyscy na nie czekają.

Tutaj znajdziesz artykuł z ankietą…

 

Dlatego też Brandon przygotował małą ankietę z pytaniem – czy jeśli byłyby dostępne egzemplarze w skórzanej oprawie, ale bez podpisu i jednocześnie miałbyś świadomość tego, że niedługo dostępne będą również serie z autografami, to:
a) kupisz egzemplarz niepodpisany
b) poczekasz i będziesz 'polował’ na egzemplarz z autografem, mimo świadomości że możesz go nie dostać z braku dostępności, albo będziesz musiał długo czekać
c) nie kupujesz wersji w skórzanej oprawie, ale chcesz wziąć udział w ankiecie

Ponieważ Brandon Sanderson nie pobiera opłat za swoje autografy, cena książek w skórzanej oprawie, ale bez podpisu będzie taka sama, jak egzemplarzy z autografem. 

 


 

 

0 0 głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnio w kategorii - Weekly update