Pierwszy newsletter od Brandona w 2021

1 min czytania

Wczoraj Brandon rozesłał pierwszy w tym roku newsletter. Przypominamy, że otrzymywanie korespondencji od Brandona jest możliwe po zrejestrowaniu się jako suskrybent na jego stronie, pod linkiem 🔗. W swoim newsletterze Brandon przypomina, że od 22 lipca dostępna w sprzedaży jest nowelka Lux: Mściciele z Teksasu. Nowelkę można pobrać na stronie Audible.

Brandon udostępnia również dwa filmy na YouTube, jeden jest krótkim trailerem reklamującym Lux, a w drugim Sanderson opowiada o pracy za kulisami.

 

Dostępne są również dwa darmowe rozdziały nowelki


∗∗∗

Sanderson chwali się również, że jego oficjalny sklep zmienił nazwę na Dragonsteel Books i są obecnie w trakcie zamykania tego procesu. Z innych wiadomości, rozesłano już wszystkie Kickstartery, dodrukowywane są jeszcze tylko egzemplarze Drogi Królów w skórzanych oprawach. Ponieważ to zadanie zostało już ukończone w sklepie pojawiło się nowe wydanie Drogi Królów Prime i Odprysku Świtu. Obie książki są aktualnie dostępne, a po wyprzedaży nie będzie ich dodruków, więc jeśli ktoś chce zdobyć taki egzemplarz, musi to zrobić teraz. Link do Dawnshard i The Way of Kings Prime.

Z innych ogłoszeń, Brandon weźmie udział w zlocie FanX w Salt Lake City w stanie Utah, 16-18 września 2021 r., a także (co dla mnie w sumie było najbardziej zaskakującą informacją newslettera) zorganizowany zostanie pierwszy konwent Brandona Sandersona pod nazwą Dragonsteel Mini-Con. Spotkanie trwać będzie dwa dni – 22 i 23 listopada 2021 i zbiegnie się w czasie z premierą Cytonic, która zaplanowana jest na 23 listopad. Więcej informacji o tym wydarzeniu ujawnione będzie już niedługo.

Na samym końcu Brandon ujawnia prolog do Zaginionego Metalu, chociaż jest to jeszcze wersja robocza i będą w niej zmiany. Nie będziemy jednak udostępniać tekstu na stronie, ponieważ jest on przeznaczony specjalnie dla subskrybentów, więc byłoby to nie fair wobec Brandona. The Lost Metal jest VII częścią ze świata Scradial i jednocześnie IV dotyczącą  Waxa i Wayne’a.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments